Mac Organisation

MAC Organisation güçlü ve dinamik ekibi, teknolojik altyapısı ve yüksek tecrübesiyle müşterilerinin ihtiyaçlarına tam anlamıyla cevap verebilecek sektördeki en köklü firmalardandır.

Dap Yapı - Vazo Kule

Hitit sanatının en önemli objelerinden olan İnandık Vazosu, anıtsal mimari anlayışıyla modernize edilerek Vazo Kule’ de yeniden hayat buldu. Binlerce yıl öncesinin duygularını İstanbul Dragos’ ta yükselten Vazo Kule, geçmişten günümüze yansıyan kalıcı değerleri geleceğe taşıyor.

Tur ve Transfer Hizmetleri

Sektördeki yenilikleri takip ederek sürekli gelişen teknolojinin tüm imkanlarını yolcularına sunan ve hizmet kalitesi ile tanınan firmamız ile sahip olduğumuz geniş lüks araç ağımızı tatillerinizde ve organizasyonlarınızda sizlerin hizmetine sunuyoruz. 

Netafim Motivasyon Toplantısı

28 Eylül 2016 - 01 Ekim 2016 tarihleri arasında yapılan Netafim Motivasyon Toplantısı Rixos Oteli'nde düzenlendi. Organizasyon sürecinde toplantı dışında çeşitli aktiviteler de düzenlendi. 

Kısa ve Uzun Dönem Daire Kiralama

Kısa ve uzun dönem daire kiralama olanağı ile dairelerimizin mükemmel konforu, şıklığı, eksiksiz donanımı ile kendinizi evinizde hissedin.